نتیجه ای یافت نشد!

شرایط و قوانین

به فیلم باکس خوش آمدید. کاربر گرامی، بسیار سپاسگزاریم از اینکه سایت فیلم باکس را انتخاب کردید. بهتر است قبل از استفاده از خدمات ارائه شده سایت فیلم باکس قوانین و مقررات ما را مطالعه کنید.

استفاده از خدمات ارائه شده و سرویس های سایت فیلم باکس قوانین و مقرراتی به همراه دارد. تغییر در قوانین و مقررات سایت فیلم باکس در همین صفحه برای شما به روز شده و قرار داده می شود.

محتویات سایت فیلم باکس تماما تحت نظر قوانین جمهوری اسلامی ایران ارائه می شود و هیچگونه خدمات مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران ارائه نمی شود.

کاربران اپراتور همراه اول، بدون خرید اشتراک می توانند به مشاهده آنلاین فیلم و سریال بپردازند، در این صورت ترافیک مصرفی فرد بصورت تمام بها محاسبه می شود. اگر مشتری بخواهد از مزیت ترافیک نیم بها استفاده کند، باید برای خرید اشتراک اقدام نماید.

این سرویس در داخل کشور ارائه می شود و گاهی ممکن است بعضی از محتواهایی که کاربران به آن ها دسترسی دارند در خارج از کشور، حذف شده و از دسترس آنها خارج شود، زیرا اجازه نشر آنها در خارج از کشور وجود ندارد.

خدمات ارائه شده به کاربران سایت فیلم باکس فقط مخصوص خود کاربر می باشد و هیچگونه حقی برای فروش و یا انتشار این محتوا ها در فضای عمومی و خصوصی را ندارند. محتوای پخش شده برای کاربران صرفا برای استفاده خود شخص می باشد و این امکان به این منظور نیست که او مالک محتوا می باشد. این امر حق انتشار محتوا را به کاربران نمی دهد.

سایت فیلم باکس آرشیوی کامل را در اختیار کاربران خود قرار داده است که کاربران می توانند طبق سلیقه و علاقه خود فیلم و سریال خود را انتخاب نمایند و تماشا کنند. سایت فیلم باکس هیچگونه مسئولیتی در قبال مسئولیت آن‌ها و تاثیر منفی و مثبت آن‌ها را بر مخاطب ندارد.

در بخش های مربوط به نظرات کاربران، منتشر کردن مطالب خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران که مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند و... ممنوع می باشد. قرار دادن لینک هایی به سایت های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران در تضاد هستند، ممنوع می باشد و سایت فیلم باکس و مدیران آن این حق را دارند که آن را حذف کنند.

سایت فیلم باکس این حق را دارد که در صورت نیاز قوانین را تغییر دهند یا بنا به صلاحدید، مانع دسترسی به بعضی از قسمت های سرویس یا کل سرویس بطور موقت یا دائمی شود.

در صورت به وجود آمدن شرایط ناگهانی مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و ... و همچنین پیش آمد های خارج از کنترل سایت فیلم باکس که منجر به قطع سرویس و ارائه خدمات شود، تا زمان برطرف شدن مشکل، این توافق نامه به حالت تعلیق در خواهد آمد.